Adres: Stefanów 1, 26-315 Poświętne n. Pilicą
Telefon: 604 300 277 lub 507 474 848
O nas
Witajcie w Rancho
Miejscu, w którym marzenia o wyjątkowych chwilach stają się rzeczywistością. Nasza historia rozpoczęła się od miłości do natury, pasji do organizacji niezapomnianych wydarzeń i chęci dzielenia się tym pięknem z innymi. Rancho to więcej niż sala bankietowa - to magia, urok i harmonia otaczającej przyrody połączona z profesjonalizmem i dbałością o szczegóły.
Nasza historia
Rancho to owoc marzeń i zapału właścicieli i małżeństwa w jednym - Roberta i Ewy. Dzięki ich determinacji i miłości do piękna otaczającej przyrody, udało się stworzyć to wyjątkowe miejsce.
Rancho to nie tylko sala bankietowa, ale przede wszystkim przestrzeń pełna uroku, gdzie celebrujemy już od kilkunastu lat miłość i ważne życiowe momenty.
Rancho w środku lasu
Rancho jest umiejscowione w otoczeniu malowniczych lasów, które skradają serca swoim urokiem i spokojem. Położone w miejscowości Stefanów w gminie Poświętne, nasze Rancho jest oazą ciszy i natury, gdzie odnajdziesz harmonię i błogość z dala od miejskiego zgiełku.

Ważne rodzinne wydarzenia organizowane w Rancho maja swój niezwykły klimat dzięki pięknemu otoczeniu, połączonej z nowoczesna infrastruktura i profesjonalną obsługą.

Imprezy integracyjne lub konferencje firmowe w Rancho to swietny sposób na zgranie ze sobą wspolpracownikow, zapewnienie im ciekawych atrakcji oraz zastrzyk energii do pracy.
Leśne spacery można urozmaicić grzybobraniem. To doskonała okazja, by odkryć okoliczne lasy i cieszyć się ich ciszą i spokojem. Dla miłośników aktywnego wypoczynku, sezon letni oferuje niezapomniane spływy kajakowe po malowniczej Pilicy. To doskonała okazja do podziwiania urody okolicznej przyrody z innej perspektywy.

Nieopodal Rancho znajduje się urokliwa miejscowość Inowłódz w której znajdziemy min. zabytkowy kościół z 1082 roku.

Nieopodal naszego Rancza znajduje się również urokliwa miejscowość Inowłódz, która skrywa w sobie historię i tradycję. Spacery po jej zabytkowych uliczkach i zwiedzanie miejscowych atrakcji to niezapomniane przeżycie dla entuzjastów kultury i historii.
0
Sale
0
Miejsc noclegowych
0 +
Miejsc parkingowych
0 +
Lat doświadczenia
Oferta
Jesteśmy zespołem, który z pasją organizuje niezapomniane wydarzenia. Nasze Rancho to idealne miejsce na wesela, urodziny, komunie, chrzciny oraz imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne. Chcemy, aby Wasze chwile spędzone u nas były wyjątkowe, dlatego dbamy o każdy detal, byście mogli cieszyć się niezapomnianą atmosferą.
Jakie organizujemy wydarzenia?

Zabytkowe pojazdy militarne

Robert jest fanem pojazdów militarnych. W swojej kolekcji posiada tego typu pojazdy i dla naszych gości może zorganizować niezwykłą wycieczkę takimi pojazdami po okolicy.
Wycieczki tego typu są świetną atrakcją całoroczną. Można zakończyć wycieczkę wspólną biesiadą przy ognisku.

Galeria zdjęć

Kontakt
Chcesz zorganizować u nas swoje wydarzenie?
Masz dodatkowe pytania?
Wypełnij formularz kontaktowy

Auta militarne z czasów II wojny światowej